Urząd Miejski w Debrznie

Historia zmian strony: Przewodniczący Rady Miejskiej

Data: Dokonujący zmian: Rodzaj zmiany:
2021-07-15 11:10:40Nowak AleksandraAktualizacja dokumentu
2021-07-15 11:03:57Nowak AleksandraAktualizacja dokumentu
2021-01-08 13:28:43Gałęza MirosławAktualizacja dokumentu
2019-09-05 07:44:07Gałęza MirosławAktualizacja dokumentu
2018-11-27 12:06:45Gałęza MirosławAktualizacja dokumentu
2018-11-27 12:02:21Gałęza MirosławAktualizacja dokumentu
2018-11-27 11:49:43Gałęza MirosławAktualizacja dokumentu
2018-03-27 12:28:32Gałęza MirosławAktualizacja dokumentu
2018-03-27 12:27:55Gałęza MirosławAktualizacja dokumentu
2015-05-28 11:56:13Gałęza MirosławAktualizacja dokumentu
2015-05-28 11:55:29Gałęza MirosławAktualizacja dokumentu
2015-05-27 10:06:24Zienkowska MonikaAktualizacja dokumentu